Konut Kredileri

Konut kredileri sayı ve miktar olarak sürekli bir artış eğilimi içindedir. Ülkemizdeki nüfus artış hızının nisbeten yüksek, yaş ortalamasının ise oldukça genç oluşundan kaynaklanan demografik özellikler nedeni ile bu artışın uzun süre devam etmesi beklenmektedir. Konut kredileri çeşitli yapısal özelliklerine göre gruplandırılırlar. Bankaların en yoğun olarak kullandırdığı konut kredileri geri ödemesi eşit taksitler ile yapılan türdür.

Bankalara konut kredisi için başvuru yapıldığında size en uygun krediyi görüştüğünüz banka personelinin sizin için bulmasını beklememeniz gerekir. Zira size en uygun kredi bankaların çoklukla kullandırdığı standart kredilerden olmayabilir. Bu durumda isteklerinizi ve koşullarınızı sizin adınıza değerlendirebilecek ve bu değerlendirme sırasında piyasada sunulan tüm konut kredilerinden haberdar olan brokerinizden destek hizmeti alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>